Семінар для педагогічних працівників  кадрового резервузакладів П(ПТ)О Дніпропетровської області

 

 НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжує роботу з проведення семінарів-практикумів для педагогічних працівників в рамках роботи Інноваційної неформальної школи активістів закладів професійно-технічної освіти.       

На черговому занятті семінару-практикуму слухачі, отримали рекомендації щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційної форми навчання в закладах П(ПТ)О при підготовці кваліфікованих робітників для підприємств промисловості, будівельної галузі, сільського господарства, підприємств сфери послуг. 

       Детально розглянуті питання впровадження в освітній процес інноваційних виробничих технологій та організації виробничого навчання і практики в умовах підприємств, в тому числі з впровадженням елементів дуальної форми здобуття освіти. Слухачів ознайомлено з нормативно-правовими документами, що регулюють організацію роботи з охорони праці в закладах П(ПТ)О, порядком проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці учасників освітнього процесу.

       Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання.

       Протягом лютого-березня 2021 року слухачі семінару проходять стажування та знайомляться з досвідом роботи досвідчених колег, збирають матеріали з питань  управління та організації  освітнього процесу в закладах П(ПТ)О.

       На підсумковому занятті в квітні 2021 року слухачі представлять творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу в закладах професійно-технічної освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                      

                          Віктор Василиненко,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області