Тиждень методичної служби як шлях професійного зростання педагогів  ЗП(ПТ)О

       Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області проведено тиждень методичної служби в Криворізькому професійному гірничо – електромеханічному ліцеї.

  Методисти НМЦ ПТО надавали допомогу працівникам закладу за раніше сформованими питаннями.

         Робота проводилася  у змішаній формі: очно та  он-лайн семінари, консультації.

         Колектив закладу ознайомлено з результатами діяльності КПГЕМЛ в порівнянні з досягненнями ПТО області, що стосуються професійної (професійно-технічної) освіти, педагогам продемонстровано інформаційні можливості сайту НМЦ ПТО. Методичною службою надано  за запитом закладу рекомендації щодо порядку заповнення журналів обліку виробничого та теоретичного навчання при дистанційному навчанні, проведення теоретичного уроків та виробничого навчання з використанням ІКТ, організації роботи служби охорони праці, виконання умов карантинного режиму, формування методичних комплектів, паспортизації кабінетів.

 Адміністрація закладу отримали консультації з організація профорієнтаційної роботи, роботи приймальної комісії. Педагоги КПГЕМЛ отримали рекомендації щодо порядку атестації педагогічних працівників, підвищення та вдосконалення фахової майстерності педагогів в процесі освоєння педагогічних та виробничих інновацій. Були надані рекомендації щодо організації роботи з психологічного супроводу здобувачів освіти «групи ризику», забезпечення вимог до організації роботи в гуртожитку, ведення документації в бібліотеці тощо.

         Педпрацівники закладу отримали  матеріали, які будуть використані в подальшій роботі. Запропонований методистами розгляд проблемних питань КПГЕМЛ сприяв усуненню методичних помилок та утруднень педпрацівників, реалізації компетентнісно спрямованого  підходу до навчання та виховання, управлінського супроводу інноваційних процесів у закладі.