Проектна діяльність ЗП(ПТ)О на Дніпропетровщині

 

Відповідно до  плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, з метою розробки дієвих моделей діяльності учнівської молоді, надбання професійних та інформаційно-комунікативних компетентностей, розвитку високої культури взаємин, позитивного мислення, формування дослідного підходу до навчання, патріотичного виховання, персональної та соціальної відповідальності цього навчального року навчально-методичний центр розпочав обласний інформаційно-технологічний проект «Сandy Battle» для професій «Кухар», «Кондитер».

Проект спрямований на збір інформації / розробку власної рецептури десертів (формування кондитерського виробу, оздоблення та презентація), застосування технологій та дизайну приготування кондитерського виробу, дослідження можливостей використання  різноманітних кремів, мастик, оздоблення у національному стилі; спрямований на активізацію здібностей, набутих компетентностей, прививає любов до обраної професії, ініціює самореалізацію і самопрояв інтелектуального і творчого потенціалу кожного здобувача освіти.

Зорієнтований на впровадження в освітній процес комплексного міждисциплінарного підходу, який поєднує в собі природничі науки з технологіями, інженерією і математикою із проекцією на життя, де всі предмети взаємопов'язані й інтегровані в єдине ціле.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти, які стали учасниками проекту, діляться своїми результатами роботи над проектом на сторінках своїх закладів освіти і у групі  «Професіонали сфери послуг, торгівлі та харчування (НМЦ ПТО у Дн. обл.) #СandyBattle.

 

 

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 


 

IMG_6143

изображение_viber_2020-12-17_08-03-39