На Дніпропетровщині відкрито Центр Компетенцій роботодавців Дніпропетровщини

 

Відповідно до міжнародного досвіду, отриманого в рамках реалізації глобального українсько-німецького проекту «Розвиток соціального діалогу в Дніпропетровському регіоні», та згідно з рішенням Правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини (далі – ФОРД) 28 січня поточного року проведено засідання щодо презентації Центру Компетенцій роботодавців Дніпропетровщини (далі – ЦК ФОРД).

В засіданні прийняли участь представники Німеччини та Естонії, обласної влади, Форду, обласного об’єднання профспілок, обласного центру зайнятості, методичної служби професійно-технічної освіти області, керівники підприємств і організацій.

Ключовими напрямками робот ЦК ФОРД є розвиток соціального діалогу та задоволення потреб роботодавців, освітян, органів місцевого самоврядування, підтримка та просування кращих практик розвитку компетентностей професійних кадрів і партнерства, впровадження дуального навчання, профорієнтації та кар’єрного супроводу, цифровізація.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (далі – НМЦ ПТО) та заклади професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) стали учасниками кваліфікаційної програми для організаторів дуального навчання та наставників на підприємствах. Програма спрямована на удосконалення системи дуального навчання, розширення співпраці підприємств та ЗП(ПТ)О, розробку нових навчальних планів та програм навчання молоді на підприємствах.

Першими експертами ЦК ФОРД стали представники обласної влади, закладів вищої освіти, НМЦ ПТО та роботодавців.

За результатами, прийнято рішення ФОРДу розробити резолюцію засідання та направити всім учасникам.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області