Продовжено обмін досвідом використання сучасних освітніх інтернет-технологій в підготовці кваліфікованих робітників аграрної галузі

 

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області відбулося засідання секції викладачів та майстрів виробничого навчання професій сільськогосподарського напрямку з обміну досвідом впровадження сучасних освітніх технології, а саме – дистанційного та змішаного навчання.

З досвідом розробки он-лайн контенту уроків теоретичної та практичної підготовки при запровадженні дистанційної форми ознайомили педагоги Ордена Знак Пошани Вищого професійного училища № 75. Учасники засідання отримали досвід з ефективного використання сайту закладу освіти, в матеріалах якого здобувачі освіти мають можливість знайомитись з електронним розкладом занять, матеріалами дистанційного навчання, посиланнями на віртуальні кабінети та персональні блоги викладачів і майстрів виробничого навчання, формами поточного контролю знань.

Родзинкою засідання стало впровадження міжгалузевого обміну напрацюваннями педагогів щодо дистанційного та змішаного навчання. Учасники засідання дізнались про ефективну організацією контролю та оцінювання знань, вмінь, професійних навичок здобувачів освіти в дистанційному режимі у Криворізькому центрі професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу. Докладно представлені інтернет-платформи та їх можливості з розробки та використання тестових завдань оцінювання знань здобувачів освіти, проведення підсумкових контрольних робіт.

Учасники секції дійшли висновку, що розвиток професійної майстерності педагогів у напряму набуття сучасних інформаційних технологій є запорукою підвищення якості освіти здобувачів освіти.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області