До Дня пам’яті героїв Крут

     З метою  вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників України, учасників бою під Крутами, в закладах професійної (професійно – технічної) освіти Дніпропетровщини відбулася низка патріотичних заходів.         Протягом тижня в бібліотеках ЗП(ПТ)О були організовані тематичні книжкові виставки, виставки-пам'ять, проведені літературні читання, історичні відеогодини, підготовлені матеріали з періодики про подвиг героїв Крут тощо. Молодь ЗП(ПТ)О долучилась  до перегляду документального фільму «Крути – молода кров» з серії «Україна – забута історія»,«Крути – наша слава, наша історія».

      В ЗП(ПТ)О відбулись виховні години, година-скорботи, години історичної пам'яті, панельні дискусії. Дистанційно, із розсилкою в робочі групи у viber та інші сторінки соцмережі,  підготовлено  історичні хвилинки, віртуальні екскурси, флешмоби, було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.  

     В  бібліотеці КПТМЛ відбувся захід вшанування пам'яті загиблих студентів під Крутами у 1918р. та загиблих воїнів АТО, випускників-учнів ліцею. Була зроблена виставка фотоматеріалів, під час обговорення ( на основі поданого за посиланням відео https://www.youtube.com/watch?v=IrSVajFFus0 ) , На сайті ліцею, на сторінці фейсбук, на особистих сторінках  соцмереж була подана інформація,відеофрагменти,щодемонструвалися https://www.youtube.com/watch?v=fs0a9QZrRLo&feature=emb_logo 

        В Інгулецькому  професійному  ліцеї відбувся  виховний захід «Перші Кіборги»,  так українці називають учасників бою під Крутами.

       В Криворізькому навчально – виробничому центрі відбувся цікавий виховний захід «Квіти у полі там, де Крути». Відеофрагменти з історії самопожертви  молодого покоління в боротьбі за незалежність, хвилюючі історичні факти, про які говорили здобувачів освіти,  не залишили нікого байдужим.

 Самовідданість, сміливість та незламність нашого народу  українці демонструють і зараз: Небесна Сотня на Революція Гідності, бійці на війні, волонтери в тилу.

       Ці подвиги є прикладом для майбутніх поколінь, виховують у здобувачів освіти національну  честь, героїзм та самопожертву в боротьбі за незалежність України.