Методична служба Дніпропетровської області впроваджує сучасні форми методичної допомоги ЗП(ПТ)О

 

         Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено плановий тиждень методичної служби в Синельниківському професійному ліцеї.

         Методисти НМЦ ПТО надавали допомогу працівникам закладу за раніше сформованими питаннями.

         Робота проводилася  у формі он-лайн семінарів, консультацій.

         Колектив закладу ознайомлено з результатами діяльності СПЛ в порівнянні з досягненнями ПТО області, що стосуються професійної (професійно-технічної) освіти, педагогам продемонстровано інформаційні можливості сайту НМЦ ПТО. Методичною службою надано  за запитом закладу рекомендації щодо порядку заповнення журналів обліку виробничого та теоретичного навчання при дистанційному навчанні, проведення теоретичного уроків та виробничого навчання з використанням ІКТ. Опрацьовано шляхи виконання РНП при викладанні виробничого навчання за відсутності потрібного обладнання з використанням ІКТ, розробки методичних матеріалів досвіду педпрацівника для розгляду на методичній раді НМЦ ПТО, складання паспорту кабінету при викладанні декількох предметів в одному кабінеті. Адміністрація закладу отримали консультації з організація профорієнтаційної роботи, роботи приймальної комісії. Педагоги СПЛ отримали рекомендації щодо порядку атестації педагогічних працівників, підвищення та вдосконалення фахової майстерності педагогів в процесі освоєння педагогічних та виробничих інновацій.

         Педпрацівники закладу отримали презентаційні матеріали, які будуть використані в подальшій роботі.

          Результатом є налагодження взаємовідносин безпосередньо викладача, майстра виробничого навчання з методистами центру, а також визначення пріоритетних дій методичної служби щодо практичної допомоги виконавцям освітнього процесу.   

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області