Заняття педагогічної майстерні педагогів-початківців закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

 

Понад 100 викладачів та майстрів виробничого навчання, які в цьому навчальному році розпочали педагогічну діяльність в закладах П(ПТ)О, продовжують навчання у педагогічній майстерні педагогів – початківців, яка функціонує на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

    Структурою педагогічної майстерні передбачені заняття та консультування із урахуванням галузевого спрямування та напрямків підготовки кваліфікованих робітників у закладах П(ПТ)О. За тематикою проведення загальних консультувань з питань організації освітнього процесу на чергових заняттях у січні 2021 року розглянуто питання:

-                типи і види уроків; методика складання планів уроків та проведення  самоаналізу уроків теоретичного та виробничого навчання;

-                організація поточного та підсумкового контролю знань, вмінь, навичок здобувачів освіти, критерії їх оцінювання.

Також детально розглянуто порядок підготовки, організації та проведення державної кваліфікаційної атестації, в тому числі  пробних кваліфікаційних робіт за професіями будівельної галузі, сільського господарства, сфери послуг.

       На сайті НМЦ ПТО розміщені методичні матеріали та рекомендації для практичного використання в діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання.

       На підсумковому етапі педагоги отримають сертифікат педагогічної майстерні.

 

                                                      

 

                          Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області