Методична служба Дніпропетровщини створює умови для підвищення фахової компетентності педагогів, що навчають професіям електротехнічного напрямку

 

З метою підвищення фахової компетентності педагогів методичною службою Дніпропетровської області проведено в режимі онлайн семінар педпрацівників професій електротехнічного напрямку. Захід проведено за участі представників Української електротехнічної компанії «АСКО-УКРЕМ».

Учасниками семінару були викладачі, майстри виробничого навчання ЗП(ПТ)О області, що здійснюють підготовку майбутніх робітників електротехнічної галузі.

Учасники семінару отримали рекомендації та практичні поради
з використання можливостей навчально-практичного комплексу електротехнічного напрямку, який діє на базі Кам
янського вищого професійного училища, ознайомилися з новітнім обладнанням електротехнічних майстерень та лабораторій.

В рамках заходу презентовано комутаційне обладнання Української електротехнічної компанії «АСКО-УКРЕМ» продемонстровано сучасні технології з демонстрацією практичних прийомів. Педагогам сформульовано практичні поради щодо навчання професіям електротехнічного напрямку на рівні Європейських стандартів.

         Технології, з якими ознайомилися викладачі та майстри виробничого навчання, будуть розповсюджені в процесі навчання, що сприятиме обізнаності здобувачів освіти сучасним технологіям та їх адаптацію у виробничих колективах.

Учасники семінару отримали презентаційні матеріали з використання електротехнічного обладнання, які розміщено на сайті НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області в рубриці «Методична допомога», «Електронна бібліотека методичних напрацювань», «Новинки в сфері П(ПТ)О»
.

          

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області