Профтехосвітяни Дніпропетровщини пізнають нові технології зварювального виробництва

 

Пріоритетом діяльності навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області є сприяння осучасненню освітнього процесу, навчанню педагогів сучасним виробничим технологіям. В рамках цієї роботи методичною службою спільно з фірмою ТОВ «Самміт» проведено онлайн майстер-клас з впровадження інноваційних виробничих технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

Учасники майстер-класу отримали рекомендації та практичні поради
з використання можливостей навчально-практичних центрів зварювального виробництва, які діють на базі Кам
янського вищого професійного училища.

Представниками фірми «Самміт» презентовано обладнання ТM «Kemppi OY» для закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти:

-        Kempact RA та MinarcMig EVO 200 – сучасні інверторні напівавтомати;

-        MasterTig 235 AC/DC – найкращій апарат для навчання агронно-дуговому зварюванню.

         Технології, з якими ознайомилися викладачі та майстри виробничого навчання, будуть розповсюджені в процесі навчання, що сприятиме обізнаності здобувачів освіти сучасним технологіям та їх адаптацію у виробничих колективах.

Учасники семінару отримали презентаційні матеріали з використання зварювальних апаратів, які розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в рубриці «Методична допомога», «електронна бібліотека методичних напрацювань», «Новинки в сфері П(ПТ)О».

          

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області