Заклади профтехосвіти Дніпропетровщини отримують підтримку з боку міжнародних програм

 

За підтримки Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за сприяння американського народу та реалізується компанією Global Communities, на території Петриківської селищної ради у рамках реалізації одного з компонентів програми – місцевий економічний розвиток – об’єднані територіальні громади, реалізований проєкт «Придбання спецтехніки та обладнання ХАБ крафтових технологій. Осучаснення умов для профорієнтації молоді та розвитку підприємництва на території Петриківської ОТГ».

Головною ціллю проєкту є збереження та відновлення петриківського розпису як культурної спадщини. Мета проєкту - покращити на території Петриківської громади умови для здобуття молоддю практичних навичок з виготовлення конкурентоздатної в сучасних ринкових умовах  продукції народного мистецтва.

В ході реалізації проєкту оновлюється матеріально-технічна база установ освіти, які готують майстрів народного мистецтва   Петриківського розпису,  в тому числі професійно-технічного училища №79, а саме: ремонт приміщень, придбання меблів, мольбертів, сучасної оргтехніки, верстати, що дозволить суттєво підвищити якість професійної (професійно-технічної) освіти у громаді, адаптованої до сучасних вимог ринку праці.

На базі навчальної майстерні ПТУ №79 створюється ХАБу крафтових технологій, де здобувачі освіти зможуть вчитися виготовляти заготовки на сучасному деревообробному обладнанні  з використанням інструментів 3D моделювання для подальшого їх розпису.

Сподіваємося, що реалізація проекту суттєво покращить умови та якість підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Художник розмалювання по дереву», сприятиме майбутньому працевлаштуванню та самозайнятості випускників закладу.

                                                                                      В.М. Василиненко,

     директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській обл.

 

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «melabe metabo 101 101420245»

На изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещении

На изображении может находиться: текст «MEGA ZERO USAID ANYCUBIC»