Методична служба Дніпропетровщини продовжує навчання педагогів-початківців закладів П(ПТ)О

 

       В січні 2021 року продовжено роботу педагогічної майстерні педагогів – початківців. До майстерні запрошено понад 100 викладачів та майстрів виробничого навчання, які в цьому навчальному році розпочали педагогічну діяльність в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

На черговому засіданні педагогічної майстерні педагогів–початківців ознайомлено із нормативними документами, що регламентують організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання. Детально розглянуто інструментарій для підготовки та проведення уроків з використанням технологій дистанційної форми навчання при підготовці кваліфікованих робітників для підприємств промисловості, будівельної галузі, сільського господарства, сфери послуг.

Також слухачі ознайомлені з оновленими пропозиціями НМЦ ПТО на 2021 рік щодо підвищення педагогічної компетентності педагогів засобами тематичних дистанційних курсів.       

       На сайті НМЦ ПТО розміщені методичні матеріали та рекомендації для практичного використання в діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання.

       На підсумковому етапі педагоги отримають сертифікат педагогічної майстерні.

 

                                                      

 

                          Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області