Профтехосвіта Дніпропетровщини вітає  молодих кваліфікованих робітників

 

Останній день червня став підсумковим для випускників профтехосвіти Дніпропетровщини. Випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти склали іспити на професійну компетентність - державну кваліфікаційну атестацію та отримали дипломи кваліфікованого робітника за обраними професіями.

Не виключенням став і державний професійно-технічний заклад освіти «Покровський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».

Складна ситуація, пов’язана з продовженням карантину не завадила  випускникам звітувати державній кваліфікаційній комісії про свою  професійну спроможність.

 

 

 

 

Під час ДКА випускники демонстрували не лише свої знання та навички, а й свою творчість. Кожен з випускників з професій «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрогазозварник. Стропальник», «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» продемонстрував творчу роботу, діючий макет та інші прилади, зроблені власноруч.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до отриманої професійної кваліфікації випускники ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» працевлаштовуються на перші робочі місця на АТ «Покровський ГЗК».

Напередодні працевлаштування проводиться рейтинг рівня компетентності та професіоналізму здобувачів освіти, випускники проходять анкетування, яке передбачає не тільки визнання професіоналізму випускника, а й питання соціально-психологічної адаптації в трудовому колективі.

Начальник відділу кадрів Ярового С.В., АТ «Покровський ГЗК», який є головою державної кваліфікаційної комісії оцінив по достоїнству рівень професійної підготовки здобувачів освіти закладу освіти та побажав випускникам вдалого працевлаштування та професійного становлення на підприємстві.

 

 

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області