Педагоги ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області кращі у Всеукраїнському конкурсі «Планета ІТ» в розробці дистанційних курсів

 

Педагоги профтехосвіти  Дніпропетровщини систематично приймають участь у Всеукраїнському конкурсі «ПЛАНЕТА IT»  на кращий електронний освітній ресурс, який проводить  Інститут ПТО НАПН України та Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України для забезпечення закладів професійно-технічної освіти сучасними  навчально-методичними матеріалами, створення сучасної інноваційної електронної бібліотеки, курсів дистанційного навчання з впровадження їх у освітній процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Цьогорічним результатом конкурсу є перемога педагогів Дніпропетровської області.

У номінації «Курс дистанційного навчання» Найдьонова Аліна Вікторівна, методист Державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу", м. Дніпро посіла ІІІ місце.

 Приємно констатувати, що з кожним роком педагоги профтехосвіти Дніпропетровщини стверджують свій професійний  рівень та авторитет професійної (професійно-технічної) освіти регіону.

 

Вітаємо з перемогою педагога та колектив ДПТНЗ « Дніпровського центру професійно-технічної освіти та туристичного сервісу»

 

В. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області