Проведення Державної кваліфікаційної атестації у закладах професійної(професійно-технічної) освіти з професій обліку та ІТ

          Згідно планів навчального процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області розпочалася Державна кваліфікаційна атестація з професій обліку та ІТ.      

          У зв’язку із послабленням протиепідемічних заходів захист дипломних робіт відбувається  із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, а також рекомендацій Міністерства освіти і науки України, наданих у листі від 25.05.2020 р. №1/9-271 «Щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти з 01 червня 2020 року».

          В Західно-Дніпровському центрі професійно-технічної освіти та у  , Томаківському професійному аграрному ліцеї проведено Державну кваліфікаційну атестацію з професії  "Офісний службовець (бухгалтерія). Здобувачі освіти були розбиті на 3 підгрупи по 10 осіб у кожній. Кожній підгрупі призначено окремий час прибуття до навчального закладу. Було організовано дистанціювання між здобувачами освіти, температурний скринінг дотримувались маскового режиму.

          Усі здобувачі освіти успішно пройшли виробничу практику та виконали дипломні кваліфікаційні роботи, були допущені до Державної кваліфікаційної атестації. На захист екзаменаційних робіт з'явилися всі здобувачі освіти. .

За такою формою було проведено ДКА у  Вищому професійному училищі №17 за професіями: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та  «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

У ДНЗ «МВПУПІТ» відбулася державна кваліфікаційна атестація молодших спеціалістів за спеціальністю «Видавництво та поліграфія» (спеціалізація «Друкарське виробництво» та «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації») у публічній  відкритій формі – захист проходив на подвір’ї закладу з дотриманням всіх санітарних вимог. Молодші спеціалісти презентували свої дипломні проекти, супроводжуючи доповіді презентаціями та зразками поліграфічної продукції. До складу комісії були запрошені представники поліграфічних підприємств міста . Комісія відмітила, що майбутні технологи виконали дипломні проекти на високому рівні та гідно представили їх до захисту.

          Члени комісій мали змогу оцінити рівень підготовки випускників. За результатами Державної кваліфікаційної атестації здобувачам освіти було присвоєно робітничі кваліфікацію та молодшого спеціаліста з професій.

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській обл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

изображение_viber_2020-06-25_07-47-13изображение_viber_2020-06-25_07-47-4020200624_120213  

 

 

 

 

 

 

изображение_viber_2020-06-25_07-47-06