ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ

У навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти відбулося засідання творчої групи філологів «Кейс – метод у навчально-виховному процесі ЗП(ПТ)О». Учасниками були  викладачі української мови і літератури та зарубіжної літератури вищого професійного училища №17.

Упродовж засідання опрацьовано складання кейсів за чинною програмою 10-11 класів, обговорено питання інструментів методики, а саме - створення блогу, що є необхідною умовою впровадження методу в навчально-виховний процес, визначено  тематику засідань  на 2020-2021 навчальний рік. 

Підготовча робота філологами закладу  велася протягом 2019-2020 навчального року, проведена апробація окремих тем з української й зарубіжної літератури. Для викладачів області проведено ряд відкритих  уроків, на яких показано кейс-метод як інноваційний засіб соціалізації здобувачів освіти  в навчально-виховному процесі  ВПУ №17.

Визнано, що сьогодні  в навчальному процесі ЗП(ПТ)О, кейс-метод не впроваджується на достатньому рівні, тому учасники творчої групи  дійшли висновку, що застосування даного інноваційного методу під час навчання в ЗП(ПТ)О дасть змогу здобувачам освіти перевірити на практиці свої теорії, дослідження, підходи до проблеми, активізувати креативне мислення і творчий підхід, а також сприятиме підвищенню якості навчання.