ГОЛОВНА | bibliotekavnВІРТУАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ МОЛОДИХ ФІЛОЛОГІВ

У навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області завершився віртуальний тиждень молодого філолога. У ньому взяли участь молоді викладачі української мови і літератури, зарубіжної літератури та англійської мови ДЦПО, КЦПОРКТРС, ЦППРК №1, ЗПЛ, КПЛ (Кр.Р.), ПТУ №81, КЦППРК. Протягом тижня вони вивчали нормативно-правову базу, знайомились із сучасними технологіями навчання у викладанні предметів, структурою інтерактивного уроку, вимогами до сучасного уроку, отримали психолого – педагогічну консультацію щодо проблемних питань комунікації  з молоддю  й колегами та шляхів їх вирішення. Досвідчені викладачі області поділилися з молодими викладачами власними напрацюваннями. 

Підготовка, отримана у вузі, не може вирішити проблеми формування майстерності. Тільки шляхом самонавчання і творчих пошуків викладач прийде до своєї майстерності.

За підсумками активної роботи упродовж тижня усі його учасники отримали в подарунок від методистів НМЦ ПТО електронний методичний посібник «Навчання для життя. Нестандартні підходи до вивчення української мови  і літератури», актуальний для всіх філологів.