Підвищення кваліфікації  дистанційно

 

         Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійної (професійно-технічної) освіти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області від 11.01.2020 №13/4-07, на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, за кошти державного бюджету у місті Кривий Ріг   відбулися    курси підвищення кваліфікації для  слухачів, категорії «майстри виробничого навчання». Підвищили кваліфікацію 37 чоловік.

     Третій, завершальний етап   курсів проводився в дистанційному режимі. Інструктування стосовно алгоритму роботи, реєстрація на платформі profosvita.org  та на сервісі mywebinar проведено тьютором (старшим викладачем кафедри ТНОП та Д  Даценко А.С.).  Навчальний матеріал викладачі курсів розміщували на цій платформі,  а також надсилали на електронну пошту слухачів. Для організації зворотного зв’язку та виступів по темі семінарських занять було створено чат.

Майстри виробничого навчання успішно захистили підсумкові випускні  роботи.

       З метою вивчення та оцінки якості освітнього процесу з підвищення кваліфікації слухачам  було  запропоновано заповнити анкети. Учасники курсів відмітили,  що задоволені організацією освітнього процесу - оригінальністю і новизною навчального матеріалу, прикладною спрямованістю навчання, застосуванням нових методів та цифрових технологій навчання. Найбільш продуктивними формами навчальної роботи в процесі підвищення кваліфікації назвали  практичні заняття, рішення ситуаційних завдань; ділові, рольові, дидактичні ігри та тренінги; обмін досвідом роботи, дискусії, майстер-класи, круглі столи.

    Слухачі  відзначили, що  навчання на курсах підвищення кваліфікації  БІНПО - це їх професійний розвиток,  удосконалення раніше набутих та придбання нових   професійних компетностей.