ПЕДАГОГІЧНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ ТРИВАЄ: ПІДВИЩУЄМО ФАХОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ

 

В рамках проведення педагогічного експерименту Всеукраїнського рівня з теми «Формування підприємницької компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг у процесі професійної підготовки» відбувся майстер-клас "Використання симуляторів в освітньому процесі" для представників Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, Дніпровського центру професійної освіти, Камʼянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Дніпровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Майстер клас проведено науковим консультантом проекту, визначеного наказом МОН від 09.01.2020р. № 23  к.е.н. Вiталiєм Паздрiєм.

На майстер класі учасників ознайомлено з інтерактивною моделлю економічної системи, яка за своїми внутрішніми умовами максимально наближена до відповідної реальної економічної одиниці - бізнес-симулятором.

Консультантом запропоновано використання напрацьованих ресурсів для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О учасників експерименту в навчальному процесі для поглиблення знань та набуття компетенції з підприємницької діяльності.

За результатами майстер-класу учасники заходу отримали відповідні навички і по використанню симуляторів в освітньому процесі.

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області