КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ НАУКОВОГО ЗРОСТАННЯ

 

Упродовж уже тривалого часу освітні заклади ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини у зв'язку з карантином працюють у гнучкому дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, забезпечуючи повноцінний освітній процес.      Та попри все карантин не завадив участі педагогічних працівників у різноманітних вебінарах, семінарах і конференціях.   Організовані в освіті заходи стали для них викликом, а не перешкодою для вдосконалення професійної майстерності й обміну досвідом.

Методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області теж активно використовують цей час. Вони взяли участь у заочному дистанційному спілкуванні IX Міжнародної  науково-практичної конференції «PERSPECTIVES OF WORLD SCIENCE AND EDUCATION», організованої в місті Осака (Японія) для докторів та кандидатів наук, наукових співробітників, спеціалістів різних галузей та напрямків, пошукачів учених ступенів, викладачів, аспірантів, магістрантів і  студентів. У секції «Філологічні науки» методисти представили власні дослідження мови творів відомої української поетеси,  перекладача,  кіносценариста,  драматурга  -  Ліни  Василівни Костенко.  

Отож, період карантину відкриває великі можливості для самовдосконалення, а така форма наукової комунікації розкриває широкі горизонти для наукових досліджень.