ПЕРЕМОГА П(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ІНТЕРАКТИВНОМУ КОНКУРСІ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»

 

Всеукраїнський відкритий  інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник», що проводиться щороку з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності та винахідництва, завершився. Завданнями Конкурсу є не тільки залучення молоді до поглибленого вивчення фізико-математичних, технічних, природничих дисциплін та історії розвитку науки, а й активізація пошуково-дослідницької діяльності учасників, стимулювання їх творчого самовдосконалення й формування екологічної свідомості.

До участі в конкурсі у  рамках співпраці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з регіональним відділенням Малої академії наук України долучалася здобувачка освіти  Нікопольського центру професійної освіти Зубченко Аліна (науковий керівник проєкту  викладач біології та екології Картишкіна-Шостак О. М.).

Цьогоріч захист робіт учасників відбувся в період карантину за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій.  

У номінації «Екологія» за дослідження  біоіндикації забруднення атмосферного повітря за якістю пилка рослин  Зубченко Аліна  посіла  ІІІ місце.

Привітаємо її з перемогою та побажаємо  натхнення і здійснення творчих мрій.