Набуття підприємницьких компетенцій швейного бізнесу

 

Учасники експериментального майданчику НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, за напрямом «Формування підприємницької компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг у процесі професійної підготовки» прийняли участь у дистанційних безкоштовних майстер-класах «Як створити прибуткове швейне виробництво з нуля до результату» на платформі сайту shveika.online, які відбулися з 26 по 29 травня 2020 року.

Особистим досвідом побудови та просування власного бізнесу з педагогами ділився Петро Скірчук - співвласник бренду Фолк Мода, засновник школи швейного бізнесу «Sheika.online».

На майсте-класах учасники експериментального майданчику ознайомились з покроковим планом створення швейного виробництва; дізнались про 10 мікроніш на 2020 рік власного швейного бізнесу та отримали відповіді на «усе, що хотіли запитати про швейне виробництво, але не було у кого».

Зацікавленим учасникам майстер-класів було запропоновано подальшу співпрацю з «Sheika.online» по навчанню покроковим шаблонам  «Деталі відкриття власного швейного бізнесу без помилок».

 

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області