Дніпропетровщина відзначає День  захисту дітей

 

   Міжнародний День захисту дітей  традиційно відзначається  в усіх навчальних закладах області, бо це свято стосується  не  тільки дітей  але і  наших здобувачів освіти,  що  мають статус пільгової категорії і також  потребують підтримки, супроводу і піклування. Сьогодні  в ЗП(ПТ) освіти  їх навчається понад 1300 осіб.   Для них створені сприятливі та комфортні умови для навчання, здобуття  професійної освіти, а також  проживання у гуртожитках.    Під час  пандемії коронавірусу наші здобувачі освіти  забезпечені дистанційним  навчанням, харчуванням, підтримкою вихователів, всіма протиепідеміологичними  засобами.

   До Міжнародного Дня захисту дітей педагогічні колективи ЗП(ПТ)О області створили для здобувачів освіти  різноманітні заходи  в реальному вимірі та інтернетному просторі. А саме:   розміщення на групових сторінках  концертно-розважальних програм за  заявками, віртуальні  подорожі,  інше.

    Для  здобувачів  освіти Нікопольського центру професійної освіти підготовлено  онлайн подорож  на  «літаку побажань», а також улюблені солодощі дитинства.   Здобувачі  освіти Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею заздалегідь  підібрали свої  дитячі  та сьогоденні фото для участі  в онлайн  флешмобі  «Моє улюблене фото дитинства і юнацтва».

    Юнаки та  дівчата Покровського центру  підготовки і перепідготовки робітничих кадрів  клубу «Лідер» учнівського  самоврядування провели  онлайн  привітання з цікавою підбіркою  фото з Міжнародним днем захисту дітей.

     Вітальні заходи  в онлайн режимі продемонстрували  готовність  педагогічних колективів  та  здобувачів  освіти  ЗП(ПТ)О і навчатись і святкувати.

      

Директор навчально-методичного центру

 профтехосвіти у Дніпропетровській області

  Василиненко В.М.