Вітаємо ювіляра профтехосвіти Дніпропетровщини!

 

Святкує 70-річний  ювілей директор Дніпровського регіонального центру

професійно-технічної освіти

ВІКТОР МАРКОВИЧ КРИВОЗУБ!

     

     Віктор Маркович розпочав трудову діяльність у 1969 році на педагогічних посадах, секретарем комітету комсомолу, головою профспілки та в обласному комітеті профспілки. З 1981 року – заступник директора, а з 1982 року працює директором закладу професійної освіти, заступником начальника управління профтехосвіти області, керівником Центру профтехосвіти закладу ІІІ рівня акредитації з проектною потужністю 1500 осіб, до складу якого ввійшли колишні ПТУ № 19, 20 та 65. Стаж роботи в системі профтехосвіти близько 50 років. Щороку Центр випускає близько 400 кваліфікованих робітників, 80% отримують кваліфікацію з інтегрованих професій, до 10% мають диплом з відзнакою. За роки його керівництва, ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» став одним із кращих професійних закладів Дніпропетровщини та України.

Віктор Маркович очолював проєкт «Забезпечення доступу дітей-сиріт до якісної професійної освіти і навчання», який мав на меті створення інноваційного навчального середовища для дітей-сиріт та інших соціально-вразливих груп, надання робочих місць для проходження виробничої практики  та працевлаштування випускників.

Пріоритетним фактором управліннЯ Центром є вміння Віктора Марковича створити необхідне інноваційне середовище в колективі, яке впливає на розвиток професійної компетентності педагога, забезпечує сприйняття ним нових ідей, підтримку та реалізацію інновацій у всіх сферах життя. Під його керівництвом колектив здобув почесне звання «Лідер сучасної освіти в Україні»; медалі на міжнародних виставках: золотих – 11, срібних – 6, бронзова – 1.

Кривозуб В.М. був учасником реалізації україно-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні».

З метою оперативного реагування на виклики ринку праці, інформування, орієнтації та сприяння адаптації населення різної вікової категорії відповідно до Концепції державної системи професійної орієнтації населення в лютому 2019 року у м. Дніпро відкрито перший ЦЕНТР професійної кар’єри на базі Дніпровського регіонального центру рофесійно-технічної освіти.

Віктор Маркович приділяє велику увагу всебічному розвитку особистості здобувачів освіти: в Центрі працює розвинена мережа гуртків, спортивно-оздоровчих секцій. Колектив Центру є багаторічним переможцем в олімпіадах, конкурсах профмайстерності, спортивних змаганнях.

Кривозуб В.М. постійно працює над оновленням та зміцненням матеріально технічної бази Центру. За його ініціативи створено Центр сучасних інноваційних технологій у будівництві, створюються Центри харчових технологій, автослюсарів, зварювальників.

Був неодноразово відзначений нагородами на регіональному та державному рівнях :

- нагрудний знак «Відмінник освіти України» (1992);

- орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (1999);

- нагрудний знак ВАПП « За вагомий внесок у розвиток професійної освіти»;

 - відзнака голови Дніпропетровської облдержадміністрації «За розвиток регіону» (2005);

- нагрудний знак «А.С. Макаренко (2007);

- орден «Свята Софія» Асамблеї ділових кіл України (2009);

- почесне звання «Лицар Вітчизни» та орден «Золотий хрест честі і звитяги» (2009);

- почесне звання «Герой козацтва» (2009);

 - орден «Зірка козацької слави»;

- орден генерала армії Маргелова (2010);

- орден Петра Великого 1 ступеня;

 - ордени української православної церкви «Честь і слава», Святої Анни, «Преподобного Іллі Муромця», «За професійну діяльність», «Святого апостола Андрія Первозванного»;

- «Гетьман Петро Сагайдачний»;

- повний кавалер орденів «Козацька слава».

Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

До ювілею Віктора Марковича за ініціативи Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області,працівників Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти   підготовлено матеріали у травневий номер журналу «Професійно-технічна освіта», на сторінках якого продемонстровано досягнення колективу навчального закладу.

Досягнення колективу, висвітлені на сторінках журналу, є вищою оцінкою творчої, наполегливої праці Віктора  Марковича Кривозуба, відомого працівника профтехосвіти.

            Тож бажаємо Віктору Марковичу міцного здоров’я,  благополуччя,  добробуту та сподіваємось, що і надалі навчальний заклад буде лідером інноваційних процесів розвитку освіти.

                                                                       

                                                                   Президія обласної організації ВАПП,

                                                           колектив НМЦ ПТО,

                                                           рада директорів ЗП(ПТ)О