Викладачі громадянської освіти ЗП(ПТ)О набувають досвіду роботи в асинхронному дистанційному семінарі

   В рамках плану роботи  та  листа НМЦ ПТО (від 28.04.02.№ 13/4 -166) викладачі громадянської освіти з 21 ЗП(ПТ)О взяли активну участь в асинхронному дистанційному семінарі з питань методики викладання теми курсу  « Україна, Європа, світ» під час якого переглянули онлайн-лекцію «Що таке Європейська ідея», пройшли вебінари (отримали сертифікати), онлайн-тестування, ініційоване НМЦ ПТО, презентували свою роботу на блогах, сайтах, сторінках фейсбук, на власних   ютуб - каналах, проводили онлайн - заходи зі здобувачами освіти, залучали їх до тестування та конкурсів. Надіслали більше 30 повідомлень електронною поштою  та отримали затребувану інформацію і консультації. Разом з тим викладачі  не виявили готовність до коментування, висловлювання, пропонування, критичного оцінювання заходу на блозі методиста – модератора асинхронного семінару. Рекомендуємо  методичний контент заходу   переглянути на сайті НМЦ ПТО в розділі  електронна бібліотека методичних напрацювань (суспільні дисципліни) та залишити свій відгук. За підсумками семінару технологічні напрацювання надіслано в ЗП(ПТ)О для індивідуального опрацювання викладачами, які викладають інтегрований курс - громадянська освіта. Дякуємо за надану інформацію та  співпрацю.    

 

                              Директор НМЦ ПТО                  В.М. Василиненко

 

Підготувала Муха Н.О. методист 20.05.2020

 

 

 

 

 

 

-Пройшли онлайн тестування  НМЦ ПТО – 16 викладачів громадянської освіти  ЗП(ПТ)О .(вказано в таблиці)

-Переглянули онлайн лекцію (веде Єрмоленко Володимир  філософ, письменник, журналіст. Директор європ. проектів ГО «Інтерньюз-Україна», модератор EStudy Days. Доктор політ. студій (Франція), викладач  УКМУ ) та взяли участь у вебінарах з питань євроінтеграції України   - 4 (всі отримали сертифікати.) 

Інформація підготовлена за матеріалами сайтів та звітів педагогів і методистів ЗП(ПТ)О, особистого спілкування викладачів громадянської освіти з методистом - модератором НМЦ ПТО.  Відповідний практичний контент до Дня Європи в Україні-2020 має бути опрацьований викладачами  та використаний  в професійній діяльності. Зазначаємо  що багатовекторна діяльність ( в тому числі й формування євроінтеграційної компетентності здобувачів освіти ) ЗП( ПТ)О формує його імідж, педагогічний маркетинг та популяризує заклад  серед абітурієнтів. Дякуємо всім педагогам та учням ЗП(ПТ)О за співпрацю з НМЦ ПТО в дистанційному режимі роботи.