Переддипломна (виробнича) практика в умовах карантину

 

Останніми кроками до Державної кваліфікаційної атестації на здобуття кваліфікації, є переддипломна практика - логічне завершення практичної підготовки здобувачів освіти. Вона є підсумковим етапом підготовки до виконання дипломної роботи та наступної самостійної професійної діяльності випускників.

У групі кухарів, Дніпровського центру професійної освіти, період проходження виробничої (переддипломної) практики співпав з періодом карантину. Тому, згідно  з  наказом МОН України від 16.03.2020 № 406  «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу СOVID-19» та на виконання вимог навчального плану, цей процес здійснюється дистанційно.

За допомогою свого блогу, майстер виробничого навчання видає здобувачам освіти індивідуальне завдання, що стосується тем «Ознайомлення із закладом ресторанного господарства. Система охорони праці на підприємстві» та «Самостійна робота кухаря 5 розряду». Самостійне відпрацювання трудових прийомів на робочому місці кухаря здобувачами освіти відбувається в домашніх умовах. Оцінювання  знань тем програми виробничої практики здійснюється майстром виробничого навчання після звітування здобувачами освіти про виконане завдання, опрацювання тестових завдань та написання ними конспекту пройденого матеріалу.