Челлендж «Маю час – розповідаю про професію» продовжується

 

Невпинно набирає обертів  у соціальній мережі Facebook челендж «Маю час – розповідаю про професію» за участі здобувачів освіти, випускників та педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області.

До челенджу  долучилось  понад 30 ЗП(ПТ)О області, здійснено понад 10 тисячі переглядів  відео, розпочато діалог із майбутніми абітурієнтами щодо умов вступу та навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.

Учні  та випускники ЗП(ПТ)О не тільки розповідали про обрану професію, але й у реальному часі демонстрували свою роботу на обладнанні  і устаткуванні та хизувались результатами виготовлення різноманітних виробів. До челленджу долучились команди агітбригад та окремі автори, які у цікавій музичній формі розповіли не тільки про професії, але і про час навчання та відпочинку.

Майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін розповідали про   особливості здобуття робітничої професії в закладах П(ПТ)О, про сучасні технології виробництва сьогодення та майбутнього, продемонстрували  дипломні роботи випускників 2020 року.

Зацікавили користувачів консультації голів приймальних комісій та поради практичних психологів щодо професійного самовизначення та побудови кар’єрного шляху.

В рамках інклюзивної освіти представники Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців  продемонстрували можливості навчання людей з особливими освітніми потребами  з вадами слуху. У відео взяли участь здобувачі освіти та майстер виробничого навчання,  що мають вади слуху та сурдопрекладачі, що супроводжують навчальний процес учнів даної категорії. Зазначимо, що Міжрегіональний центр став лідером по кількості відео та їх переглядом користувачами  мережі Facebook.

«Я вам розповів. Це було цікаво? А що ти знаєш про професії - поділись!» - це запрошення продовжити діалог про освітні можливості закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.

Запрошуємо всі ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини долучитись до он-лайн презентації професій.

Інформацію про перебіг челленджу розміщено на сторінках Facebook з хештегами #вступ_2020_заклади_ПТО_Дніпропетровщини #челендж_знайомлю_з_професію.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області