Методична служба Дніпропетровщини орієнтує керівників навчальних центрів при кримінально-виконавчих установах закритого типу на виконання вимог нормативно-правових документів та організацію ДКА в умовах карантину

 

Проведено в on-line режимі на платформі ZOOM семінар керівників навчальних центрів  при установах виконання покарань закритого типу за темою «Про особливості закінчення 2019-2020 навчального року та підготовку до 2020-2021 навчального року».

Учасників семінару ознайомлено з основними змістовними лініями з реалізації вимог нових нормативних документів.

В рамках семінару обговорено порядок повного виконання робочих навчальних планів та закінчення 2019-2020 навчального року в умовах карантину, розробки освітніх програм та робочих навчальних планів на 2020-2021 навчальний рік за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти на компетентностях.

Закладам освіти надано методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу, організації роботи педагогічних працівників проведення державної кваліфікаційної атестації в умовах карантину, замовлення та видачі документів про освіту.

Результатом роботи семінару є визначення необхідності вибору нових форм організації освітнього процесу з врахуванням вимог установ.

 

Директор навчально-методичного центру

у Дніпропетровській області

Василиненко В.М.