В Академії CISCO НМЦ ПТО у Дніпропетровській області другий випуск сертифікованих інструкторів

Для виконання завдань поставлених перед освітою з питань цифровізації з 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти відкрито Академію CISCO НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. Виконуючі першочергові завдання Академії Навчально–методичний центр сумісно з Центр підготовки інструкторів академій Cisco Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» розпочав роботу з підготовки інструкторів. В 2019 році 5 педагогів ЗП(ПТ)О були підготовлені як інструктори.

Друга група сертифікованих інструкторів - 18 педагогів ЗП(ПТ)О І, ІІ та ІІІ рівнів атестації  Академії CISCO з курсу Introduction to Cybersecurity завершила навчання на початку травня 2020 року.

В травні розпочне навчання нова група інструкторів Академії CISCO з курсу Introduction to Cybersecurity.

З нового 2020-2021 навчального року сертифіковані інструктори розпочнуть навчання здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, де  паралельно із основним навчання за обраними професіями кожен здобувач освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області матиме можливість безкоштовно пройти навчання, набувши знання та компетентності у сфері ІТ та отримати Сертифікат Міжнародної дистанційної академії CISCO.

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області