Допоможемо громаді запобігти розповсюдженню коронавірусу

 

У непростий час карантину через епідемію коронавірусу співробітники та вихованці Криворізького навчально-виробничого центру вирішили особисті навички та вміння прокачати, виготовляючи засоби індивідуального захисту.

Колектив закладу не може бути осторонь у годину випробувань. З дотриманням усіх карантинних норм у стінах навчально-практичного центру «Fashion» виготовляються захисні костюми для медиків. Необхідні матеріали допомогли придбати небайдужі до суспільних проблем приватні підприємці міста та волонтери. Посильну допомогу у виготовленні захисних масок надали  учні, які в карантинних  умовах виявили бажання зробити своєю працею внесок у благородну та благодійну справу. Майбутні кравці шили вдома.

Спільні зусилля було спрямовано аби допомогти в першу чергу тим, хто кожного дня виходить на боротьбу з вірусом, хто надає невідкладну медичну допомогу, знаходиться на передовій, хто допомагає долати  небезпечну хворобу.

Захисні маски розповсюджують волонтери серед соціально-незахищених верств населення.

За період карантину майстрині Криворізького навчально-виробничого центру виготовили понад 10 тисяч захисних масок та 600 комплектів захисних костюмів.

Сподіваємося, спільними зусиллями подолаємо усі негаразди!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дем’ян І.П.,

заст.дир.з НВР КНВЦ