УЧАСТЬ ПТО ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ У ВЕБІНАРАХ ІНСТИТУТУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

Сприяння підвищенню якості організації дистанційного навчання учнівської молоді і дорослих в закладах професійної (професійно-технічної) освіти є провідним завданням серії вебінарів Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Відтак було проведено вебінар на тему «Проєктний менеджмент у закладах професійної освіти». До події підключилося понад 80 активних учасників із закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що розташовані в різних областях України.

У контексті забезпечення науково-методичного супроводу педагогів щодо підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти було проведено вебінар на тему: «Проєктна діяльність як засіб розвитку підприємницької активності учнівської молоді».

До заходу в онлайн-режимі приєдналися 72 особи, а саме: методисти, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Київської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Полтавської, Івано-Франківської, Житомирської, Чернігівської, Харківської та інших областей України. З Дніпропетровщини приймали участь педагогічні працівники задіяні в експериментальній діяльності «Формування підприємницької компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг у процесі професійної підготовки».

Учасники вебінарів мали можливість детально ознайомитися з ефективною педагогічною технологією - проєктною діяльністю, яка забезпечує підвищення якості професійного навчання учнівської молоді та готовність їх до професійної діяльності за рахунок розвитку ініціативності, самостійності в прийнятті рішень, мобільності, здатності застосовувати отримані знання для вирішення практичних виробничих завдань.

Було розглянуто такі питання: сутність та особливості інноваційного розвитку закладу освіти; розкрито характеристики проєктної діяльності закладу професійної (професійно-технічної) освіти й ключові аспекти управління ЗП(ПТ)О як проєктно-орієнтованою організацією.

Наприкінці зустрічі учасники надали схвальні відгуки й зазначили на актуальності, своєчасності й необхідності проєктної організації діяльності закладу освіти.

 

 

 

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО

Директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл..