Послуги бібліотек ЗП(ПТ)О в умовах  карантину

   Бібліотечні  фахівці ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини в  умовах карантину продовжують надавати  просвітницькі та інформаційні послуги, а саме:

- на сайтах  освітніх закладів ведуть сторінки «Бібліотечний простір онлайн»,  підтримують користувачів та поширюють  достовірну інформацію, як запобігти розповсюдженню  коронавірусу COVID-19;

- надають  користувачам інформацію про сайти  бібліотек,  блоги та сторінки в соціальних мережах, електронні ресурси,  каталоги, інтерактивні та інтернет-ресурси, корисні в освітньому процесі, який відбувається дистанційно; надають віртуальні довідки та нагадують про інтернет-безпеку для здобувачів освіти;

-бібліотеки зробили доступними електронні книги;

-проводять вікторини, флешмоби, інтерактивне опитування тощо.

      19 березня стало справжнім всеукраїнським онлайновим поетичним марафоном «Читаємо Ліну Костенко». Вірші Ліни Василівни звучали на блогах та сторінках  бібліотек КНВЦ, КПЛ, КПГМЛ.

     Матеріали роботи бібліотеки КЦПОММ розміщено на Google диску в розділі "Дистанційне навчання", в окремій папці "Бібліотечна робота».  Папка містить посилання на електронні підручники з загальноосвітніх та спецдисциплін дисциплін,  посібники,  посилання на сайти для підготовки до ЗНО з різних дисциплін. Цікавий матеріал розміщений у папках  «Історія Кривого Рогу», « Про книгу та автора», «Свята та пам'ятні дати», «Цікаво знати» тощо.

         Бібліотекарі КНВЦ  створюють для користувачів презентації книг, читачі формують підбірки книг за темами, ведуть рубрики:  «Листаємо календар. День історії», «Книга – ювіляр», разом з бібліотекарями формують публікаціії в соціальних мережах.

       Бібліотека  Криворізького професійного гірничо-електромеханічного  ліцею здійснює зв'язок через соціальні мережі (вайбер, месенджер, електронну пошту) не лише  зі здобувачами освіти та педагогами, а  й успішно проводить  профорієнтаційну роботу зі школами та індивідуально - з  абітурієнтами.

Підготувала Керницька Т. В., методист.