На Дніпропетровщині відбувся методичний фестиваль Професіоналізму, Творчості, Освіти

 

Оригінальність, результативність, сучасність – усі ці якості формують портрет педагога професійної освіти, а також стали лейтмотивом обласного методичного фестивалю «Професійна (професійно-технічна) освіта Дніпропетровщини: кращі практики-2020», який організував Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Обласний фестиваль проводився по 5-ти номінаціям, які передбачали сучасні сфери розвитку діяльності ЗП(ПТ)О. Для участі  у методфестивалі конкурсанти в он-лайн режимі реєструвались на платформі гугл, на сайті НМЦ ПТО матеріали оприлюднювались, незалежне журі з числа представників Білоцерківського інституту неперервної педагогічної освіти, Дніпровської академії неперервної освіти, вищих навчальних закладів опрацювали та оцінили роботи.

Усього у Конкурсі взяли участь 105 педагогів з 30-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 35 робіт відзначені як переможці, їх автори нагороджені грамотами НМЦ ПТО. Всі інші отримали Сертифікат учасника. За результатами видано підсумковий наказ, у червні буде підготовлено Збірку «Професійна (професійно-технічна) освіта Дніпропетровщини: кращі практики-2020», яку буде розміщено на сайті НМЦ ПТО.

Основну мету обласного підсумкового заходу досягнуто: привернуто увагу до педагога П(ПТ)О, виявлено та підтримано їх педагогічну творчість, залучено широке коло освітян до створення та поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і управлінських та педагогічних практик. Отже, атмосфера творчості, відданість професії і, найголовніше, - бажання ділитися досвідом сприяють ствердженню педагогів в сучасних реаліях освіти.

З усіма роботами можна ознайомитись на сайті НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/ В РОЗДІЛІ «Методфестиваль-2020»

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області