Профосвітяни Дніпропетровщини взяли участь у Марафоні групових кар’єрних консультацій

 

За ініціативи навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області в рамках співпраці із Громадською організацією «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки GIZ протягом 10 днів з 21 до 30 квітня 2020 року відбувся онлайн-Марафон групових кар’єрних консультацій від фахівців регіонального проекту «Dnipro Career Hub» для мешканців Дніпропетровської області.

У Марафоні взяли участь понад 120 представників профосвіти Дніпропетровщини з числа педпрацівників та здобувачів освіти.

В рамках програми Марафону щоденно розглядались питання:

21 квітня - «Як створити опори в період невизначеності на ринку праці»;

22 квітня – «Як проявити себе в умовах кризи»;

23 квітня – «Ресурси для пошуку роботи»;

24 квітня – «Як створити привабливе резюме та супровідний лист»;

25 квітня – «Як жити в часи невизначеності та зберігати спокій»;

26 квітня – «Управління часом в умовах кризи»;

27 квітня – «Як допомогти старшокласнику обрати професію;

28 квітня – «Онлайн співбесіда: як отримати роботу, не виходячи з дому»;

29 квітня – «Робота з самооцінкою»;

30 квітня – «Що варто враховувати приймаючи пропозицію від роботодавця».

 

Відповідно до запитів учасників Марафону кар’єрні консультанти Dnipro Career Hub у реальному часі надали професійні консультації щодо побудови кар’єрного  шляху, використання особистих можливостей кожної людини, подолання перешкод  у пошуку успішної роботи. 

В рамках Марафону учасники успішно пройшли онлайн завдання-тестування, поділились своїм досвідом та сформували спільне уявлення про те,  що криза – це можливість для переоцінки та визначення нових можливостей особистісного розвитку людини з урахуванням стрімких змін на ринку праці.

Організатори Марафону надали кожному учаснику матеріали для особистого використання щодо подальшого самовизначення у професійній кар’єрі населення різної вікової категорії та соціального статусу.

Впевнені, що набутий досвід вплине на переформатування профорієнтаційної роботи та організації Вступної компанії – 2020р. з метою формування регіонального/державного замовлення на навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Заклади П(ПТ)О Дніпропетровщини вже успішно використовують наданий інструментарій для проведення онлайн консультацій в межах своєї компетентності.

Дякуємо організаторам Марафону за кваліфіковану консультацію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Матеріали Марафону розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в розділі «Профорієнтаційний термінал».

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області