Навчаємо-навчаємось, виховуємо–самовдосконалюємося (дистанційно в умовах карантину).

 

Освітній та виховний процес у ЦППРК №1 м. Кривий Ріг в умовах карантину здійснюється через впровадження дистанційних форм діяльності.

З перших днів карантину на сайті Центру створено сторінку  «Дистанційне навчання» (https://cpprk.com/).   Тут розміщені папки кожного з викладачів, у яких вони поміщають матеріали до кожного з уроків згідно з навчальними планами та розкладом занять, власно створені он-лайн уроки, завдання для контролю знань здобувачів освіти. Майстри виробничого навчання знімають майстер-класи вдома, розміщують на Ютуб та направляють посиланням здобувачам освіти у створені на Вайбері групи.

Педагоги задіюють у своїй діяльності різні види веб-ресурсів, рекомендовані МОН, Інститутом ПТО НАПНУ,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. У розробках уроків рекомендують звернутися до певних електронних сервісів за посиланнями («Всеосвіта», «На урок», Ютуб), електронні версії підручників, он- лайн уроки тощо.

     На  цій сторінці зібрані матеріали діяльності різних підрозділів  Центру: соціально-психологічної служби, бібліотеки, вихователя, керівника гуртка.

У папці «Методичний комітет»  поміщаються нормативні документи, які регламентують діяльність закладів професійної освіти в умовах карантину, інформаційні матеріали, методичні рекомендації по впровадженню дистанційного навчання, матеріали засідань методичних секцій НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, інформаційні матеріали.

Педагоги не тільки навчають своїх вихованців, а й підвищують свою кваліфікацію дистанційно у Дніпропетровській академії неперервної освіти, Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти, а також завдяки курсам НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.