Професійна підготовка робітників на ПРАТ «ЦГЗК» - дистанційно

 

     Професійні (професійно-технічні )навчальні заклади першого атестаційного рівня відіграють важливу роль у підготовці робітничих кадрів на виробництві. Навчання робітників  здійснюється шляхом індивідуального чи групового формування в них необхідних знань, умінь і  навичок.

     На період карантину, відділ навчання та розвитку персоналу ПРАТ «ЦГЗК» переформатували свою роботу, запровадили дистанційне навчання робітників.

      Дистанційне навчання проводиться  на базі електронної платформи «Університет МЕТІНВЕСТУ»Кожен слухач має можливість підключення до онлайн ресурсу як з робочого комп’ютера, так і за допомогою персонального гаджета.

Слухачі, в процесі навчання, проходять вхідне  та вихідне тестування.

      На платформі, відповідно  модульним учбовим програмам, розміщюються цифрові освітні ресурси, які містять письмову, схематичну, графічну інформацію.  Використовуються інтернет-посилання спільного доступу на завдання (тести), конспекти, презентації, відео, тощо. Надаються: покрокові інструкції; послідовність технологічного процесу; технологічні карти на види робіт. .

Викладачі курсу супроводжують процес навчання та надають онлайн консультації слухачам в разі виникнення запитань або уточнень.  

        Відділ навчання та розвитку персоналу, в умовах карантину, виконує основне завдання -  забезпечує якість освітнього процесу за дистанційною формою навчання.