Формується досвід проведення Державної кваліфікації атестації випускників закладів П(ПТ)освіти сільськогосподарського напряму у дистанційній формі

 

Згідно з графіком проведення державної кваліфікаційної атестації заклади освіти сільськогосподарського напряму у квітні 2020 року здійснили ДКА з професії «Робітник фермерського господарства». Випускні заходи відбулися в Професійно-технічному училищі № 88, Царичанському аграрному професійному ліцеї, Професійно-технічному училищі № 81.

Згідно нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України, рекомендацій Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області про здійснення випускних заходів під час карантину, ДКА в зазначених закладах освіти відбулася шляхом надання здобувачами освіти дипломних (творчих) робіт за допомогою платформи Viber, в якій були створені відповідні групи. Практична частина ДКА була залікована за рахунок навчальних досягнень здобувачів освіти під час проходження виробничого навчання протягом минулих навчальних років.

Сподіваємось, що корисний досвід стане на пригоді закладам освіти Дніпропетровщини у разі необхідності продовження процесу дистанційного навчання.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області