Фізична культура - дистанційно

Творчий педагог завжди у пошуці. А під час карантину треба ще більше активізуватися, щоб донести до здобувачів освіти цікаву, змістовну і корисну інформацію. Саме так намагаються працювати викладачі фізичної культури ЗП (ПТ)О Кривого Рогу.

З перших днів карантину для здобувачів освіти Криворізького навчально-виробничого центру було створене  освітнє середовище за допомогою сервісів: Viber, електронна пошта  Gmail; Google Classroom, ZOOM. І щоранку на них чекає комплекс вправ від викладача фізичної культури Охоти І.Ю., а також відеотренування, заняття йоги від фітнес-тренерів, інформація про здоровий спосіб життя, корисні поради дієтологів  тощо. Викладач намагається максимально використовувати можливості YouTube, порталу «На урок», досвід колег,  щоб донести до підлітків необхідність підтримувати свій організм у  фізичній формі. Дехто із здобувачів освіти знімає свої тренування і відправляють викладачу у Viber.

Керівник фізвиховання Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею, Мараховський Ю.П. виставляє на сайті навчального закладу та у Viber завдання теоретичного змісту (тестування), руханки, відеоролики; зняв декілька відеороликів самостійно та поширив їх у соцмережах. Крім  того,  на фейсбуці запропонував відкритий турнір ліцею з віджимання  з хлопками. До змагань долучаються не тільки здобувачі освіти ліцею, а і всі бажаючі. Тож пропонуємо  здобувачам освіти ЗП (ПТ)О області долучатися до змагань. Це цікаво, а головне -  корисно для здоров’я.