З досвіду системних підходів до організації дистанційного навчання в умовах карантину

   На підставі Наказу МОН від 14.07. 2015р.№761 Про затвердження Змін до Положення про дистанційне навчання,  листа НМЦ ПТО від 06.04.2020р. «Про методичні рекомендації щодо організації освітньої діяльності за допомогою дистанційних технологій» методисти ЗП(ПТ)О здійснюють  супровід  педагогічних працівників з питань  методики дистанційної організації та    комфортних умов навчання здобувачів освіти.

На сайтах закладів для учнів відкриті  сторінки «дистанційне навчання», які передбачають:  процес комунікацій викладач – учень, надання інформації з предметів,  алгоритми виконання завдань та оцінювання знань. Введено консультування за запитами здобувачів освіти.

За відповідними посиланнями ви можете ознайомитися з позитивним  досвідом системних підходів до організації освітнього процесу засобами сервісів GOOGLE Classroom:

- ПТУ №2 https://www.ptu2.dp.ua/distantsijna-osvita.html) ПТУ №2   (методист І. Мазур);

-  Міжрегіональне ВПУ з поліграфії та інформаційних технологій http://center-polygraph.org.ua сторінка дистанційна освіта, є Положення про дистанційну освіту  МВПУПІТ

- Західно-Донбаський професійний ліцей http://zdpl.at.ua/index/distancijne_navchannja/0-211

А також сервіс Learningapps використовує колектив ДЦПТОТС для організації дистанційного навчання по окремим предметам та професіям http://centr-tur.com колектив скористався сервісом (методисти Найдьонова О.В., Міщук О.В.)