Використовуємо час з користю для себе ( гуртожитки ЗП(ПТ)О  під час карантину)

           В  дев’яти гуртожитках ЗП(ПТ)О м. Кривий Ріг  під час карантину проживає  43 особи (КПБЛ, КПГЕМЛ, КНВЦ, МЦПВВ, КЦППРКБГ).

           Відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 18 березня 2020 №1/9-165. заклади професійної освіти забезпечують належну роботу гуртожитків на період карантину: виділили місця для ізоляції учнів з симптомами гострих респіраторних захворювань,  створили належні умови організації  навчання та проведення дозвілля.

          Мешканців гуртожитків постійно  інформують про заходи безпеки у зв’язку з поширенням COVID-19, надають у групі Viber важливу інформацію, консультують щодо виконання домашніх завдань,  проводять  інструктажі з безпеки життєдіяльності в побуті тощо.   

          Багато зусиль докладають вихователі, класні керівники, практичні психологи, щоб навчити мешканців гуртожитку з користю для себе використовувати цей час. Для цього пропонують  різні конкурси, відео проекти, челенджі тощо. Мешканці  гуртожитків КЦППРКБГ та КПБЛ беруть участь в індивідуальних творчих  проєктах  «Екологічні ініціативи»,  «Бути здоровим – модно», КПГЕМЛ – у віртуальній акції «Тепло дружніх долонь» та ін.

        Рада учнівського самоврядування КНВЦ створила  лабораторію у групі Viber «Карантин – це не вирок», де мешканці гуртожитку  (майбутні візажисти,  перукарі, кухарі) проводять   майстер-класи онлайн, а майстри виробничого навчання дають корисні поради.  

    Прагнення навчатися  новому, ефективно використовувати свій час є важливою складовою подальшої самореалізації в житті здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.