ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІВ ТРИВАЄ

 

Однією з багатьох цілей, які перед собою ставить методична служба це зростання рівня педагогічної майстерності та відповідних компетенцій кожного педагога ЗППТО. Саме з цією метою, враховуючи потреби сьогодення, методичною службою напрацьовані дистанційні курси навчання для педагогів по розвитку їх інформаційно-комунікаційних компетенцій.

          За останній тиждень:

- 59 педагогів освоїли ресурсні можливості Google Glassroom створивши гарний освітній контент для навчання здобувачів освіти;

- 17 педагогів розширили свої знання та вміння, освоївши можливості хмарних середовищ в One Drive, Google Drive, а також навчились розробляти ментальні карти та віртуальні дошки для роботи з учнями у віддаленому форматі.

                    Відрадно, що колективи Першотравенського гірничого ліцею, Софіївського професійного ліцею, Криворізького професійного ліцею, Камянського професійного ліцею навчались більшістю колектива і тепер будуть запроваджувати Google Glassroom з системними підходами.

          Всі педагоги внесені до єдиного Реєстру видачі Сертитфікатів та запроваджують отримані знання на практиці при створенні якісного освітнього дистанційного середовища.