ФІЛОЛОГИ ЗП(ПТ)О Й НА КАРАНТИНІ НАВЧАЮТЬСЯ

 

Викладачі української мови і літератури ЗП(ПТ)О області на карантині не гають часу. Для них це період дистанційного навчання, консультацій з підготовки до ЗНО, а ще – самоосвіти.

Учасниками Всеукраїнської педагогічної Інтернет-конференції «На урок», що проводилася за темою «Українська мова і література: ідеї та досвід викладання» з метою створення для філологів середовища вдосконалення власної професійної майстерності та надання  практичних інструментів до нових ідей ефективної взаємодії зі здобувачами освіти, стали методисти НМЦ ПТО та викладачі АЦППРК, ППЛ, ПЦППРК, ЗДПЛ і ВПУ №17.

У ході Всеукраїнської Інтернет-конференції  учасники ознайомилися з актуальними для навчання учнівської молоді в період карантину питаннями:

§  Розширення кордонів мислення та меж запам'ятовування на уроках літератури.

§  Інтерактивні вправи на уроках української мови та літератури.

§  Особливості подачі нової теми з української мови в умовах дистанційного навчання.

§  ЗНО: хвилюватися не можна готуватися.

Основна місія сучасного педагога – це  не просто самовдосконалення, це ознайомлення з новітніми педагогічними та психологічними дослідженнями, пошук нових  напрямків у методиці й організації навчально-виховного процесу, розгляд на високому науковому рівні педагогічних проблем, що викликають утруднення у практичній роботі.

 

 

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області