Профтехосвітяни Дніпропетровщини набувають досвіду нових виробничих технологій сфери торгівлі

 

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, з метою ознайомлення педагогічних працівників ЗП(ПТ)О з сучасними виробничими технологіями на базі Камʼянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відбулося засідання обласної секції педагогів з професій сфери торгівлі.

Учасники заходу ознайомились з пріоритетами діяльності МОН у реформуванні професійної (професійно-технічної) освіти, методикою використання сучасних технологій та обладнання на уроках виробничого навчання при підготовці фахівців з професій  сфери торгівлі; результатами модернізації магазинів мережі «АТБ» у новому форматі «Дискаунтер - Discounter».

На семінарі були обговорені та відмічені позитивні і проблемні моменти впровадження стандартів з професій торгівлі на модульно-компетентнісній основі.

Дякуючи організаторам заходу учасники семінару мали нагоду професійного спілкування,  отримали консультацію практичного психолога, отримали  нові знання та набули практичного досвіду з впровадження нових виробничих технологій.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області