Картинки по запросу "портрет шевченка"У ЗП(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ПРОВЕДЕНО ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

 З нагоди  206-річниці від дня народження українського поета, письменника, художника, громадського діяча,   непримиренного борця за справедливість, національне й духовне відродження України, Тараса Григоровича Шевченка, з метою ґрунтовного вивчення безсмертної спадщини Кобзаря, виховання почуття патріотизму, пошуку й підтримки творчо обдарованої учнівської молоді  в ЗП(ПТ)О  області відбувся  Шевченківський тиждень.

Викладачами  української мови і літератури  в закладах  проведено  літературно-музичні композиції «Єднаймо Україну Тарасовим словом», флешмоби  «На вічному шляху до Шевченка», музичні  перерви  «За мотивами поезії Тараса Шевченка», воркшоп за творчістю Т.Г. Шевченка «Креативна толока», конкурси за  біографічними сторінками поета «Тарасова зоря», мікрофонні тестування «Чи знаю я Шевченка?». Окремо організовано складання кластерів «Яким я бачу Шевченка» та колажів «Шевченко-художник», «Шевченко-поет», «Шевченко-патріот». Упродовж тижня  працювали  відеосалони, де здобувачі освіти могли переглянути відеоролики «Заочна мандрівка «Шевченко і світ», «Мистецька спадщина Т.Г. Шевченка» та інші.

У бібліотеках молодь ЗП(ПТ)О  відвідала  виставки  творів сучасних українських письменників, прослухали   лекції «Нетиповий Шевченко» про маловідомі сторінки з життя Тараса Григоровича Шевченка, представивши ілюстрації до різних творів Кобзаря. Окрім того, у рамках тижня вони стали активними учасниками ІІІ обласного конкурсу «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка», на який надали свої  відеороботи.

Шевченківський тиждень вкотре підтвердив, що поезія Тараса Григоровича Шевченка – неоціненний скарб не лише рідної літератури, а й світової. Великий поет минулого не перестає бути сучасним. Його твори будуть виховувати ще не одне покоління учнівської молоді.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

 

ДРЦПТО. Конкурс газет

ДРЦПТО. Складання кластерів «Яким я бачу Шевченка» та колажів «Шевченко-художник», «Шевченко-поет», «Шевченко- патріот»

ПЦППРК. Флешмоб «Шевченко – символ України»

ПЦППРК. Проведено інформаційні  хвилини «Вдивляється Тарас у душу України»

ПЦППРК. Музична  перерва « За мотивами поезії Тараса Шевченка»

ПЦППРК. Перегляд відеороликів «Шевченко-художник» , «Мистецька спадщина Т.Г. Шевченка»

ПЦППРК. Гра – квест «Чи знаєш ти Шевченка?»

АЦППТК. Участь у районному конкурсі «Шевченкові березини»

 

Персональна виставка малюнків Філоненка Антона – здобувача освіти АЦППРК

АЦППРК. Конкурс читців-декламаторів поезії  Т.Г. Шевченка «Вінок  Кобзареві»

АЦППРК. Інтегрований виховний захід «Твори Тараса Шевченка англійською мовою»

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, небо и на улице

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/89655129_588977798367018_4821427632476258304_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=d-CwQQxWJcwAX8-dRP7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=745efef800df7cbc06f4ea542aa38312&oe=5E913283

КВПУ. Покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченка. Інформаційна година  «Вдивляється Тарас у душу України»

ДЦПТОТС. Урок для педагогічного колективу «Геній  Т.Шевченка»

ДЦПТОТС. Педагоги читають «Заповіт» мовами народів світу: турецькою, російською, англійською, німецькою, польською, французькою