Заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини готуються до проекту Interpipe Mechatronic Lab

     В лютому 2020 року для здобувачів освіти закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти розпочалась освітньо-тренувальна програма з  мехатроніки Interpipe Mechatronic Lab-2020. Організатори програми,  Компанія ІНТЕРПАЙП разом з НТУ "Дніпровська політехніка", ставлять на меті популяризацію технічних спеціальностей серед молоді. 

Учні 15 закладів П(ПТ)О, а саме Професійно-технічного училища №2 м.Дніпро, Дніпровського вищого професійного училища будівництва, Дніпровського центру професійно-технічної освіти, Професійно-технічного училища №6, Нікопольського центру професійної освіти, Дніпровського професійного залізничного ліцею, Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, Професійно-технічного училища №48 м.Новомосковська, Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військослужбовців, Царичанського аграрного професійного ліцею, Зеленодольського професійного ліцею, Синельниківського професійного ліцею, Професійно-технічного училища №88, Першотравенського гірничого ліцею та Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, разом зі студентами коледжів та технікумів прийняли участь в проекті.

Викладачі кафедри електропривода НТУ "Дніпровська політехніка" провели тренінг, в якому здобувачі освіти опановували роботу з мехатронними засобами пневмо електроавтоматики. Заняття відвідали заступник міністра МОН України Єгор Стадний та ректор НТУ "Дніпровська політехніка" Геннадій Півняк.

На конкурсі з МЕХАТРОНІКИ, який відбудеться у вересні 2020 року на щорічному фестивалі «INTERPIPE TECHFEST», команди закладів освіти зможуть продемонструвати свої знання у царині електромеханіки, електроніки, мікропроцесорної техніки, автоматики та ІТ-технологій. Кращі команди будуть брати участь у відборах до національної команди з мехатроніки світових змагань WORLDSKILLS.