Актуальні проблеми роботи психологічної служби ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини  обговорені на секції практичних психологів і соціальних педагогів

 

Відповідно до плану роботи  НМЦ ПТО  у Дніпропетровській області   та у співпраці з  обласним  навчально-методичним центром практичної психології  і соціальної роботи проведено  секцію практичних психологів та соціальних педагогів ЗП(ПТ)О області  за  темою   «Актуальні проблеми роботи психологічної служби ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини».  На засіданні  були розглянуті питання підготовки та  надання психологічного супроводу здобувачам освіти в період  підготовки  та участі у  ЗНО і  ДПА, з метою  вмотивування та подолання страху , формування особистої стресостійкості  у молоді,  аналіз проведення  обласного огляду-конкурсу практичних психологів і соціальних педагогів, вручення грамот, сертифікатів, обмін досвідом  роботи, ознайомлення з новими  нормативними документами МОН України інше.

Ознайомлення  з Наказом  МОН України  від 28.12.2019 за № 1646 «Деякі питання реагування  на випадки булінгу (цькування) та застосування  заходів  виховного впливу в закладах освіти» викликало жваве обговорення присутніх.

Відбулась  супервізія  проблемних питань. Переможцям і учасникам  обласного огляду-конкурсу вручені грамоти і сертифікати. Про свої проблеми, необхідну  методичну допомогу, побажання учасники висловили  в процесі «Активного  мікрофону» та  прийняли участь в  анкетуванні.

 

Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

 

На изображении может находиться: 16 человек, в том числе Денгаур Галина и Лиля Макушинская, люди улыбаются, люди стоят, люди сидят и в помещении