Школа активістів закладів профтехосвіти Дніпропетровщини

 

      НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжив роботу Інноваційної неформальної школи активістів із числа педагогічних працівників закладів П(ПТ)О, які включені до резерву на керівні посади.       

      Група слухачів, в яку входять 28 педагогів з 14 закладів освіти Дніпропетровської області, отримали рекомендації щодо використання медіа-простору закладу професійної освіти для позиціювання робітничих професій, організації професійного орієнтування учнівської молоді, методичного забезпечення онлайн-консультування школярів загальноосвітніх закладів.

    Окремо розглянуто вимоги Указу Президента України №837/2019 від 08.11.2019 щодо упровадження проведення профорієнтаційних тренінгів за окремими професіями для школярів та Модель Центру професійної кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Також досвідом роботи організації дошкільного раннього професійного орієнтування поділились педагогічні працівники Софіївського професійного ліцею.  

      Практичним етапом семінару передбачено стажування в закладах П(ПТ)О, під час якого слухачі знайомляться з окремими питаннями організації освітнього процесу.  

       На підсумковому етапі в другій декаді квітня слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області