Лабораторія «STEMосвіта в дії» інструментарій в профорієнтації серед школярів закладів освіти Дніпропетровщини

 

Методична служба ПТО Дніпропетровщини прийняла участь у проведенні тренінгового курсу «Кар’єрний рост в контексті STEM–освіта» проведеногоДніпровською академією неперервної освіти. Тренінги проводяться в рамках реалізації Указа Президента України №837/2019 від 08.11.2019 «Про невідкладня заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та інноваційного проекту «STEM-освіта на Дніпрі» і мають на меті навчити педагогів організовувати сучасні профорієнтаційні заходи для здобувачів освіти закладів ЗСО.

В тренінгах прийняли участь понад 30 педагогів закладів ЗЗСО м.Дніпра та області. Фахівці НМЦ ПТО презентували сумісну проектну та профорієнтаційну роботу педагогів та здобувачів освіти закладів професійно (професійно-технічної) освіти та загальноосвітніх шкіл по створенню сумісних учнівських STEMпроектів у педагогічній лабораторії «STEM– освіта в дії».

Під час дискусії розкрито ряд проблемних питань, що виникають в ході організації профорієнтаційної роботи і шляхи їх вирішення, визначено можливості закладів П(ПТ)О та ПЗСО у проведенні спільних профорієнтаційних заходів зі школярами, умови для розвитку евретичного мислення молоді через участь в сумісних інноваційних проектах.

                                                 Директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області

Василиненко В.М.