Із робітничими професіями знайомимо громаду Новомосковського району (м.Перещепино)

 

Вже третій рік поспіль навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проводяться комунікативні компанії з питань популяризації професійної освіти на в сільських районах області. Комплекс заходів направлено на демонстрацію можливостей професійної освіти в кожному регіоні області, а також на презентацію професій для здобувачів освіти, їх батьків та медпрацівників освітніх закладів.

Заклади П(ПТ)О міст Дніпро, Новомосковськ, Перещепино презентували для 850 школярів 1-11 класів із 10-ти закладів загально-середньої освіти Новомосковського району майстер-класи з робітничих професій.

В реальному часі діти спробували свої можливості у ролях токаря, електрика, кравця, закрійника, кухаря, кулінара, поліграфіста, манікюрника, провідника та машиніста залізничного транспорту, маляра, штукатура, водія, тракториста, столяра, монтажника гіпсокартонних конструкцій і санітарно-технічних систем, автослюсаря, робітника фермерського господарства.

Проведено квести для дітей різної вікової категорії «Кмітливий залізничник», «По сходинкам до професії»,  «Хімія у господарстві», «Створення іміджу та зачіски  на комп’ютері», «Моя ферма», «Безпечний дорожній рух». У фотозоні школярі змогли приміряти на себе форму залізничника та зробити на пам’ять гарні фотознімки.

З представниками органів виконавчої влади, ОТГ, профспілками, директорами шкіл міста Перещепино та Новомосковського району  проведено змістовний круглий стіл, на якому продемонстровані можливості сучасної професійної освіти та визначені шляхи взаємодії в питаннях профорієнтації молоді, поповнення та збереження робітничого потенціалу регіону.

Профтехосвіта Дніпропетровщини продовжує позиціювання робітничих професій для громад сільського регіону.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

На изображении может находиться: 10 человек, люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении