ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини готуються до ЗНО-2020 з математики

З метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в підготовці учнів до участі в ЗНО-2020 з математики ,відповідно до плану  роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області та угоди із Дніпровським національним університетом ім. Олеся Гончара відбувся практичний семінар  для викладачів математики. На заході педагоги отримали ґрунтовні відповіді на всі питання стосовно процедури реєстрації, підготовки та проведення ЗНО з математики у 2020 році. Кафедрою обчислювальної математики та математичної кібернетики  факультету « Прикладна математика» проведено тренінг «Як якісно підготувати здобувача освіти до ЗНО», розкрито методику  та секрети підготовки учнів до написання сертифікаційної роботи з математики .

Майстер-клас з елементами тренінгу «Креативний підхід до підготовки та проведення уроків математики» з демонстрацією можливостей власного блогу  проведено педагогом ЗП(ПТ)О.

Майстер - клас «Перевершити Юлія Цезаря: вправи для розвитку креативного мислення на уроках математики» , на якому були запропоновані ряд педагогічних методів, 10 вправ та прийомів, які я використовуються  з метою формування креативного мислення у  здобувачів освіти провела методист НМЦ ПТО.

Про нестандартні форми підготовки здобувачів освіти до ЗНО з використанням сторінки в Instagram для самостійної підготовки, дистанційного навчання та роботи на уроці із використанням мобільних телефонів здобувачів освіти поділилася викладач Кам’янського вищого професійного училища.

Психологічні аспекти викладання та підготовки здобувачів освіти до ЗНО з математики у ЗП(ПТ)О детально розкрила викладач математики Дніпровського професійного залізничного ліцею. Також на допомогу викладачам у підготовці здобувачів освіти до ЗНО на факультативах викладач Ордена « Знак Пошани» Вищого професійного училища № 75 запропонувала власну розробку – посібник « Навчаємося розв’язувати рівняння та системи рівнянь», в якому ретельно підібрано як теоретичний матеріал ,так і зразки розв’язування завдань.

 Якість навчання, підготовки до участі учнів  у ЗНО залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроків, підвищення мотивації до навчання та використання сучасних методів, методик та технологій навчання.

В.М.Василиненко

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області